Главная
Новости
Ноу-хау
Социальные проекты
Проекты для сотрудничества
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Домой Социальные проекты Инновационный менеджмент Талант-менеджмент
Талант-менеджмент Печать E-mail
There are no translations available.

 «TALANT MANAGEMENT» - УПРАВЛІННЯ ТАЛАНТАМИ
 
Головним багатством кожної компанії є люди які в ній працюють.
Трудові ресурси (люди) — рушійна сила бізнесу, саме їхні знання та досвід є однією з найважливіших конкурентних переваг.
 
Уперше термін «talent management» (управління талантами) було використано американською компанією «McKinsey & Company» при дослідженні ринків праці в 1997 році: «Управління талантами — це діяльність компанії, що дає змогу використовувати вкладення в талановитий персонал у галузі середнього та вищого менеджменту».
 
Попри те, що талановитий співробітник вважається знахідкою для будь-якої компанії, насправді працювати з талантами, сприяти їхньому становленню та професійному зростанню, спрямовувати їхню діяльність на користь компанії під силу далеко не кожному!
 
Для успішної роботи з управління талантами абсолютно необхідна:
 
          Серйозна підтримка керівників високої ланки;
          Створення експертної групи з талантам за участю директорів або старшого менеджменту, в яку бажано включити представників всіх департаментів;
          До того ж на кожній стадії процесу важлива підтримка лінійних керівників;
          Лінійні керівники повинні брати відповідальність за керівництво процесом, ідентифікуючи і розвиваючи таланти у своїх власних відділах, але і їх необхідно стимулювати до того, щоб вони бачили талант як корпоративний ресурс, а не ресурс свого власного відділу.
 
Важливі стадії управління талантами
 
alt
Управління талантами сприяє поліпшенню та підтримці іміджу організації як роботодавця на ринку праці, в тому числі допомагає зацікавити в організації нових співробітників і зберегти наявні кадри.
 
Управління талантами - це динамічний процес, який повинен систематично переглядатися, щоб завжди відповідати організаційним потребам, продиктованим постійно змінюваними пріоритетами організації. Й успішна робота організації служить найбільш ефективною оцінкою управління талантами.
 
 
 
 

Рейтинг@Mail.ru