ГОЛОВНА
Новини
Ноу-хау
Соціальні проекти
Проекти для співпраці
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Головна
ГОЛОВНА
Вітаємо вас на сайті громадської організації для підтримки талановитої наукової молоді «Альцеста»!
 
У скрутну годину, коли побільшало проблем, коли життя стає складнішим, а його тривалість – коротшою, коли багато хто, особливо поміж молодих, починає жити одним днем, усім нам треба згуртуватися для того, щоб вивести Україну на вищий рівень розвитку.
 
Ми вибираємо молодь
 
Молодь України є головною рушійною силою прогресу нашої держави. На долю нинішнього покоління випали великі й нелегкі випробування. Особливо це стосується наукової молоді. Однак за період становлення України як європейської держави відбулися позитивні зрушення: формуються молодіжні громадські, політичні, фахові та інші організації.
 
Поява громадських медичних організації – асоціацій фахівців різного профілю свідчить про зміни в свідомості лікарів.
 
Громадська організація «Альцеста» входить до групи компаній «Victoria Veritas» («VV»)», які практикують інноваційний підхід до проблем медицини та науки загалом, і активно співпрацює з усіма цими та іншими організаціями для реалізації своїх цілей.
 
Групу компаній «VV» утворюють науковий центр «Верітас», Клініка Уляни Лущик, центр інноваційних медичних технологій «Верітас ІТ Мед», а також громадська організація «Альцеста».
 
Основну нашу діяльність спрямовано на вирішення таких актуальних проблем:
 
  • у сфері медицини – лікування серцево-судинних та психоневрологічних захворювань, комплексна реабілітація;
  • у сфері медичного права – підвищення якості медичного обслуговування та надання медичних послуг шляхом розвитку медично-правових відносин між пацієнтом і медичним працівником для забезпечення надання фахової та якісної медичної допомоги пацієнтові;
  • у сфері наукового менеджменту – визначення способів комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності (від ідеї до інтелектуального товару або промислового зразка продукції);
  • застосування талант-менеджменту стосовно перспективної наукової молоді;
  • застосування інноваційного менеджменту для впровадження новітніх медичних технологій та розширення переліку медичних послуг.
 
Мета діяльності
 
- Реалізація соціальних програм підтримки науковців для розвитку української науки, медицини, новітніх медичних технологій та медичного права.
- Формування в молодих учених зацікавленості стосовно наслідування кращих вітчизняних наукових традицій та впровадження їх у життя.
- Широке громадське обговорення актуальних питань вітчизняної науки загалом та медицини зокрема, впровадження новітніх напрямів у медицині та вдосконалення медичної техніки, розвиток медично-правових відносин, активне запровадження наукового, інноваційного й талант-менеджменту в усіх сферах.
 
Ми прагнемо співпрацювати з бізнесовими структурами, державними й недержавними організаціями та молодими талановитими людьми в межах різноманітних проектів, пов’язаних із науковою та інноваційною діяльністю.
 
Працюймо разом!
 
 

Рейтинг@Mail.ru