ГОЛОВНА
Новини
Ноу-хау
Соціальні проекти
Проекти для співпраці
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Головна Проекти для співпраці Інноваційні технології Проект метеолабораторії
Проект метеолабораторії Друк e-mail

Проект метеолабораторії

Зараз ми працюємо над новим проектом та шукаємо партнерів для співпраці у створенні метеолабораторії (стаціонарного й індивідуального біологічного годинника) для контролю і відповідного захисту організму від критичних станів (інсульт, епілептичні приступи, інфаркт) з результатом зворотного зв'язку.

Актуальність

Серцево-судинні, мозково-судинні хвороби займають перші місця серед причин смертності, а також інвалідизації населення світу. Високий рівень серцево-судинних хвороб стимулює необхідність проведення профілактичного захисного контролю у разі ранніх проявів судинних порушень і дисбалансу.

59% людей ( з поміж майже здорових) є метеозалежними.

Критичні стани в майже здорових людей пов'язані з неадекватною реакцією організму на зміни метеофакторів. Своєчасне і відповідне запобігання критичних станів надає можливість хворому вжити заходів запобігання критичним станам організму (інсульт, інфаркт, епілептичний приступ). І тому, це повертає людину в зручний стан і робить можливим уникати серйозних проблем в організмі, які нерідко спричиняють смерть і глибоку інвалідизацію хворих.

Суть проекту:

Проект метеолабораторії – для дослідження особливостей впливу змін метеофакторів на здоров'я і гемодинамічні зміни в людському організмі. Ми виявили цілий ряд закономірностей фізіологічних і патологічних змін в гідро- і гемодинамічних параметрах в людському організмі згідно з впливом змін метеофакторів, а саме атмосферного тиску, вологості повітря, температури повітря, магнітного поля.

1. Розробка стаціонарної метеостанції з результатом зворотного зв'язку, який пристосований до певних параметрів людини.

2. Розробка індивідуального біологічного годинника з програмним забезпеченням для обробки початкової метео- і медичної інформації, аналізуючи ситуацію щохвилини і попереджаючи хворого про можливі ускладнення у функціонуванні гемодинамічної системи в його організмі.

Застосування результатів проекту:

  1. Медичні заклади - від амбулаторії сімейного лікаря аж до реанімаційних відділень для стаціонарного контролю ускладнень в живій системі і динамічного контролю ефективності лікування.
  2. Індивідуальний біологічний годинник - нагальна необхідність для людей у віці понад 40 років для запобігання інсультів і інших критичних станів, які можуть викликати серйозні порушення й інвалідизацію організму.
  3. Вигоди профілактичних заходів перевищують витрати на лікування незворотних порушень в життєво важливих органах.
 
 
 

Рейтинг@Mail.ru