Main
News
Know-how
Social projects
Projects for cooperation
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Home News З'їдений гамбургер скорочує життя на 30 хвилин, - учений
З'їдений гамбургер скорочує життя на 30 хвилин, - учений Print E-mail
There are no translations available.

 Кембриджський професор підрахував, як продукти харчування продовжують і скорочують людське життя
Професор Кембріджського університету (Велика Британія) Девід Шпігельхальтер ввів одиницю виміру мікрожиття, що дорівнює 30 хвилинам, підрахувавши, на скільки може скоротитися і збільшитися життя людини при вживанні шкідливих і корисних продуктів і веденні певного способу життя. 

Як пише Clinical Education, згідно з підрахунками вченого, людина втрачає по 30 хвилин життя, коли: викурює дві сигарети, з'їдає порцію червоного м'яса, має 11 фунтів (5 кг) зайвої ваги, з'їдає один гамбургер, випиває 2-3 порції спиртного в день. 

По одному мікрожиттю людина зберігає, якщо випиває одну порцію спиртного в день, по два мікрожиття отримує за 20 хвилин помірних вправ. Дві години життя (4 мікрожиття) додає щоденне вживання свіжих фруктів і зелені. 

Також Шпігельхальтер вважає, що жінки, просто тому що вони представниці слабкої статі, щодня набувають по чотири мікрожиття в день. За словами професора, його оцінки приблизні і базуються на численних припущеннях. Разом з тим ідея "порівняльних абсолютних ризиків", про які попереджає вчений, може відкрити очі на швидкість, з якою людина проживає своє життя і старіє.
 
 

Рейтинг@Mail.ru