Main
News
Know-how
Social projects
Projects for cooperation
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Home News Психологічні причини болю в спині
Психологічні причини болю в спині Print E-mail
There are no translations available.


Психологічні причини болю в спині, психологія, емоції, стре, біль у спині
Психологічні причини болю в спині

Причинами болю в спині можуть бути не тільки проблеми з фізичним здоров‘ям, але і психологічні проблеми. Терапевти вважають, що визначити психологічну причину болю можна визначивши конкретне джерело неприємних відчуттів.

 Біль у шиї — може бути наслідком внутрішнього страху, викликаного невдачами чи напругою на роботі або тривогою про майбутнє. Людина боїться можливих неприємностей, і в неї виникає рефлекс, який характерний практично всім ссавцям — при ознаках небезпеки втягувати голову в плечі.

Біль в грудному відділі — можливо людина, погано реалізує свої почуття. Вона не вміє прислухатися до внутрішнього голосу та контролювати свої емоції, а знаками любові вважає тільки вчинки і матеріальні досягнення.

Біль у попереку — це вірна ознака того, що ви звалили на себе занадто багато завдань і ви не відчуваєте достатньої підтримки з боку близьких і колег. Біль у попереку зазвичай пов’язаний з соціальними страхами: нестачею грошей, боязню перед оформленням документів або відмовою у відповідь на прохання про допомогу.

Біль в області крижів — може бути причиною сексуальної незадоволеності або несумісності з партнером, образ на нього. Болі в області крижів часто виникають через острах опинитися безпорадними перед своїми проблемами.

 
 

Рейтинг@Mail.ru