Main
News
Know-how
Social projects
Projects for cooperation
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Home News Допомога ближнім допоможе довше жити
Допомога ближнім допоможе довше жити Print E-mail
There are no translations available.


 Благодійність - якість цінна не лише з точки зору моралі, але й корисна для здоров'я - встановили вчені. Дослідження, проведене протягом 5 років на 846 добровольцях, показало: ті, хто часто допомагає ближнім, живуть довше за інших, більш байдужих громадян.
Майкл Поулін з Університету Буффало з'ясував, що люди, не обділені благородством, в стресових ситуаціях помирають рідше. До стресових ситуацій вчений відносить важкі хвороби, пограбування, звільнення, фінансові кризи, смерть родичів.
Учасникам дослідження, а також їх друзям і рідним, задавали питання: як часто за минулі 12 місяців вони допомагали оточуючим?
За кілька років спостережень вчений з'ясував, що люди, не тільки на словах, але й на ділі вміють співчувати чужому горю, краще справляються зі стресом, а це в свою чергу знижує ризик захворюваності та смерті, викликаної переживаннями.
Психологи кажуть, що чуйні люди, що займаються благодійністю, як правило - віруючі. Віра і молитва дає їм сили на подолання багатьох стресів і кризових ситуацій. Крім того, людині, здатній на безкорисливу допомогу, легше звернутися за допомогою до оточуючих і прийняти її без почуття провини.
 
 

Рейтинг@Mail.ru