Главная
Новости
Ноу-хау
Социальные проекты
Проекты для сотрудничества
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Домой Социальные проекты Здоровье и духовность
Здоров’я і духовність
2011 рік – рік глобального здоров'я! Печать E-mail
There are no translations available.

alt


Всесвітня організація охорони здоров’я визначила рік 2011 роком глобального здоров’я.
 
Здоров’я – це не відсутність хвороби як такої чи фізичних вад, це стан цілковитого фізичного, психічного, духовного та соціального благополуччя.
 
Економічна криза стала по-справжньому глобальною, вона торкнулася практично всіх країн та всіх сфер життя, й наслідки її, безумовно, не можуть не позначитися на здоров’ї людства загалом.
 
Фізичне здоров'я залежить від багатьох матеріальних чинників – зайнятості, наявності даху над головою, доброго харчування, освіти тощо. У деяких країнах комплекси заходів для стимулювання економіки б'ють безпосередньо по здоров'ю людей, скажімо, через зменшення виплат на медичне страхування або будівництво меншої кількості нових клінік.
 
Тому по-справжньому глобальний підхід до відновлення світової економіки загалом та економіки конкретної країни зокрема, при якому в центр уваги поставлено життя людей і фінансове забезпечення їхнього добробуту, потребує значно ефективніших антикризових систем, аніж ті, які застосовують нині. А головне при цьому – усвідомити, що ЛЮДИ є важливим та неоціненним елементом, який і допоможе відновити економіку, тому такого величезного значення набуває розуміння та піднесення моральних цінностей.
 
Щоб допомогти нашій планеті стати здоровою, слід починати перш за все із себе, з кожного з нас! І лікувати треба наші душі, бо без душі немає особистості, без особистості немає прогресу цивілізації, без руху немає життя. Людина, яка не приділяє уваги духовності, не зможе подолати хворобу, одужати, бути здоровою та щасливою.
 
«Пізнай себе!» – ці слова, викарбувані на колонні при вході до храму Аполлона в грецькому місті Дельфах, були гаслом цілого філософського вчення, яке ґрунтувалося на тому, що пізнання навколишнього світу відбувається через пізнання себе, своїх можливостей і прагнень. Це вчення давньогрецьких філософів сьогодні можна трактувати так: для проникнення у таємниці природи й навколишнього світу велике значення має самопізнання.
 
Людина має розкрити своє духовне «я», прагнути до осягнення духовного світу. Тоді вона зможе стати самодостатньою й жити в гармонії та нерозривній єдності із Всесвітом, а отже буде здоровою.
 
Тож подбаймо про чистоту своєї душі, щоб мати здорове тіло та здорову планету!

 Детальніше...

Подробнее...
 


 

Рейтинг@Mail.ru