ГОЛОВНА
Новини
Ноу-хау
Соціальні проекти
Проекти для співпраці
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Головна Соціальні проекти Медичне право
Медичне право
Народний проект “Живи, солдате” Друк e-mail
 Засновники та активні учасники   національного благодійного проекту повернення якості життя поранених в АТО «Живи, солдате!»  Науковий центр “Верітас” та Громадська організація «Альцеста» запрошують Вас долучитися до цього благодійного проекту та разом з тими, хто вже бере в ньому участь, надати допомогу нашим захисникам.

     Основною метою національного проекту «Живи, солдате!»» є повернення поранених до мирного життя шляхом протезування та довготривалого комплексного нейрореабілітаційного супроводу на медичному, соціальному та професійному рівні, спрямованого на кінцевий результат – аж до раціонального працевлаштування.      

Ми переконані, що надаючи нашим військовим в зоні бойових дій фінансову та матеріальну допомогу у вигляді одягу, продуктів харчування, техніки, зброї та ін., потрібно думати і про те, а що буде робити кожен окремий захисник України, коли з фізичними та  психологічними травмамиповернеться до мирного життя.  

Що на них чекає, окрім отримання інвалідності відповідної групи та непридатності  до повноцінного соціального життя?

      Якщо ми всі разом не потурбуємося про них сьогодні – завтра ми отримаємо десятки тисяч скалічених як фізично, так і психологічно молодих хлопців, які більше ніколи не зможуть піти на роботу, багато з них ніколи не зможуть мати повноцінну сім’ю.

Тому, зокрема, ми пропонуємо власникам та керівникам підприємств індивідуальні програми інвестування в конкретні випадки відновлення здоров’я бійців АТО вже сьогодні.  З радістю приймемо інші Ваші пропозиції

Круглий стіл 27 листопада 2014р. «Повернемо якість життя пораненим в АТО»  

27 листопада 2014р. відбувся круглий стіл (Переглянути Резолюція Круглого Столу 27.11.2014 р) учасників проекту та запрошених представників зацікавлених державних та  приватних організацій для консолідації знань, умінь, досвіду в різних галузях медицини, реабілітології, психології, психіатрії та протезування. Такі зустрічі вирішено проводити 1 раз на місяць для звітування кожного учасника або групи учасників про вже зроблену роботу та надання нових пропозицій щодо вдосконалення якості життя на медичному, родинному, соціальному, професійному рівнях шляхом індивідуальних програм комплексної діагностики, лікування та психонейрореабілітації і протезування.

Круглий стіл 27 листопада 2014р. «Повернемо якість життя пораненим в АТО»  
Резолюція Круглого Столу 

    Учасники проекту пропонують кожному підприємству делегувати своїх представників до Наукового центру «Верітас» та взяти участь у наступному круглому столі, щоб впевнитися в нагальності та важливості піднятої проблеми для нашого суспільства.
     Власниками та керівникам підприємств пропонуємо взяти на себе шефство  над окремим пораненим бійцем і виконати свій громадянський обов’язок з відновлення здоров’я та якості життя конкретного пораненого.
    Для зручності  інвесторів, які мають різні фінансові  можливості, курси лікування поранених розділено на 3 категорії за собівартістю:

  • помірної важкості;
  • середньої важкості;
  • складної важкості.

   Кожному інвестору буде надано детальний кошторис лікування пораненого, опіку над яким ви візьмете, в будь-який час за Вашою вимогою буде надано звіт про перебіг курсу лікування та фінансовий звіт про витрачання спонсорських коштів.  
   Це буде Ваш особистий вклад та вклад Вашої компанії в майбутнє нашої держави. Пройде час і Ви з гордістю зможете сказати своїм дітям, знайомим, клієнтам вашої Компанії, що Ви особисто і вся ваша команда не залишились осторонь, не стали байдужими до національної біди і повернули якість  життя конкретному захиснику України.
   Якщо ми всі разом не потурбуємося про них сьогодні – завтра ми отримаємо десятки тисяч скалічених як фізично, так і психологічно молодих хлопців, які більше ніколи не зможуть піти на роботу, багато з них ніколи не зможуть мати повноцінну сім’ю.
   
   Тому, зокрема, ми пропонуємо власникам та керівникам підприємств індивідуальні програми інвестування в конкретні випадки відновлення здоров’я бійців АТО вже сьогодні.  З радістю приймемо інші Ваші пропозиції.

   Кожному інвестору буде надано детальний кошторис лікування пораненого, опіку над яким ви візьмете. В будь-який час за Вашою вимогою буде надано звіт про перебіг курсу лікування та фінансовий звіт про витрачання спонсорських коштів.  

Це буде Ваш особистий вклад та вклад Вашої компанії в майбутнє нашої держави.

Пройде час і Ви з гордістю зможете сказати своїм дітям, знайомим, клієнтам вашої Компанії, щоВи особисто і вся ваша команда не залишились осторонь, не стали байдужими до національної біди і повернули якість  життя конкретному захиснику України.

За інформацією  звертайтеся за тел. 050-352-52-28 Ігор Петрович
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    

Інформація про комплексний огляд та лікування

Що вже зроблено:

  1. З липня 2014р.  по даний час.Дослідження ринку протезування в Україні та за кордоном з позицій клієнторієнтованості та роботи на кінцевий результат.
  2. 14 жовтня 2014 р. початок щомісячної акції – День турботи про ветеранів АТО 
  3. 27.10.2014 Виступ Лущик У.Б. на Конгресі з медичного туризму
  4. 1 грудня 2014 р. Участь керівників проекту в роботі круглого столу з проблем протезування в МОЗ. Нагальна проблема – значне здорожчання вартості протезування за рахунок сертифікації та реєстрації протезів в Україні. Відсутність програм реабілітації з кінцевою метою – використанням залишкової працездатності та раціонального працевлаштування. 
  5. 1-5 грудня 2014р. зустріч з представниками державних органів, які працюють з постраждалими в АТО. Вивчення суті проблеми та шляхів її вирішення.
  6. 1 грудня по даний час – вирішення проблем з складним протезування верхніх кінцівок  або декількох кінцівок. 

   Ми їм повертаємо радість життя

 
Медичне право Друк e-mail
 Деякі аспекти правового регулювання надання медичних послуг в Україні
Сьогоднішній стан розвитку України в період реформування та переходу галузі охорони здоров'я у статус ринкової економіки доконечне потребує створення потужної системи юридичних правових норм щодо відносин пацієнта й представників медичних закладів як суб'єктів права з різноманітними правами та обов'язками.
Має бути виокремлено інститут медичного права як комплексну галузь правознавства, яка включає сукупність правових норм, що регулюють суспільні відносини в сфері медичної діяльності на засадах розумного поєднання методів імперативного та диспозитивного правового регулювання.
Імперативний метод – це метод владних правовідносини щодо обов'язкового виконання медичними закладами законодавства з метою дотримання та забезпечення якості послуг, недопущення некомпетентних осіб до здійснення медичної практики (наприклад шляхом стандартизації, сертифікації) тощо. У свою чергу, диспозитивний метод передбачає юридичну рівність учасників правовідносин, тобто рівність між суб'єктами права щодо надання медичних послуг і т. ін.
Медичне право як комплексну галузь юридичного супроводу медичної практики з надання медичної допомоги має бути виділено в окрему сферу в системі українського права з таких причин:
·         наявності державного інтересу щодо створення цієї галузі, зумовленого особливим значенням охорони здоров'я для забезпечення життєдіяльності суспільства стосовно як медичних працівників, так і споживача послуг – пацієнта;
·         наявності самостійного предмета правового регулювання з виокремленням специфіки регульованих суспільних відносин;
·         потреби певного поєднання методів правового регулювання;
·         наявності особливих джерел права.
З огляду на особливу специфіку відносин при наданні медичних послуг доцільним є збільшення кількості лікарів з юридичною освітою та юристів із медичною освітою для формування правового статусу суб'єктів права на ринку медичних послуг в Україні й для адекватного кадрового юридичного забезпечення функціонування медичного закладу.
Нинішній рівень здоров'я населення в Україні потребує формування понять «здоров'я індивідуума», «паспорт здоров'я» як об'єкта медичного права із законодавчим обґрунтуванням обов'язків пацієнта – суб'єкта медичного права – щодо збереження та утримання в належному стані власного здоров'я.
Висновки
1. Українська держава доконечне потребує формування та законодавчого визнання самостійної галузі правознавства – медичного права для відображення правовідносин між суб'єктами медичного права – як пацієнта, так і медичного працівника, медичного закладу.
2. Законодавчі норми регулювання діяльності державного медичного закладу неприпустимо переносити автоматично на функціонування приватного медичного закладу.
3. Слід дати чітке визначення понять «медична допомога» та «медична практика» з розширеним тлумаченням їх із погляду норм господарського, фінансового, страхового та податкового права.
4. Доцільним є підготування низки законів і підзаконних актів щодо:
·         регламентації роботи медичного закладу залежно від системи господарювання,
·         статусу приватної медичної науки,
·         правового захисту як медпрацівника, так і пацієнта,
·         законодавчої підтримки сучасних інноваційних технологій у практичній охороні здоров'я.
У.Б. Лущик, д. мед. н., юрист
Детальніше...