Main
News
Know-how
Social projects
Projects for cooperation
 
УкраїнськаРусскийEnglish
Home Social projects Medical law
Medical law
Народний проект “Живи, солдате” Print E-mail
There are no translations available.

 Засновники та активні учасники   національного благодійного проекту повернення якості життя поранених в АТО «Живи, солдате!»  Науковий центр “Верітас” та Громадська організація «Альцеста» запрошують Вас долучитися до цього благодійного проекту та разом з тими, хто вже бере в ньому участь, надати допомогу нашим захисникам.

     Основною метою національного проекту «Живи, солдате!»» є повернення поранених до мирного життя шляхом протезування та довготривалого комплексного нейрореабілітаційного супроводу на медичному, соціальному та професійному рівні, спрямованого на кінцевий результат – аж до раціонального працевлаштування.      

Ми переконані, що надаючи нашим військовим в зоні бойових дій фінансову та матеріальну допомогу у вигляді одягу, продуктів харчування, техніки, зброї та ін., потрібно думати і про те, а що буде робити кожен окремий захисник України, коли з фізичними та  психологічними травмамиповернеться до мирного життя.  

Що на них чекає, окрім отримання інвалідності відповідної групи та непридатності  до повноцінного соціального життя?

      Якщо ми всі разом не потурбуємося про них сьогодні – завтра ми отримаємо десятки тисяч скалічених як фізично, так і психологічно молодих хлопців, які більше ніколи не зможуть піти на роботу, багато з них ніколи не зможуть мати повноцінну сім’ю.

Тому, зокрема, ми пропонуємо власникам та керівникам підприємств індивідуальні програми інвестування в конкретні випадки відновлення здоров’я бійців АТО вже сьогодні.  З радістю приймемо інші Ваші пропозиції

Круглий стіл 27 листопада 2014р. «Повернемо якість життя пораненим в АТО»  

27 листопада 2014р. відбувся круглий стіл (Переглянути Резолюція Круглого Столу 27.11.2014 р) учасників проекту та запрошених представників зацікавлених державних та  приватних організацій для консолідації знань, умінь, досвіду в різних галузях медицини, реабілітології, психології, психіатрії та протезування. Такі зустрічі вирішено проводити 1 раз на місяць для звітування кожного учасника або групи учасників про вже зроблену роботу та надання нових пропозицій щодо вдосконалення якості життя на медичному, родинному, соціальному, професійному рівнях шляхом індивідуальних програм комплексної діагностики, лікування та психонейрореабілітації і протезування.

Круглий стіл 27 листопада 2014р. «Повернемо якість життя пораненим в АТО»  
Резолюція Круглого Столу 

    Учасники проекту пропонують кожному підприємству делегувати своїх представників до Наукового центру «Верітас» та взяти участь у наступному круглому столі, щоб впевнитися в нагальності та важливості піднятої проблеми для нашого суспільства.
     Власниками та керівникам підприємств пропонуємо взяти на себе шефство  над окремим пораненим бійцем і виконати свій громадянський обов’язок з відновлення здоров’я та якості життя конкретного пораненого.
    Для зручності  інвесторів, які мають різні фінансові  можливості, курси лікування поранених розділено на 3 категорії за собівартістю:

 • помірної важкості;
 • середньої важкості;
 • складної важкості.

   Кожному інвестору буде надано детальний кошторис лікування пораненого, опіку над яким ви візьмете, в будь-який час за Вашою вимогою буде надано звіт про перебіг курсу лікування та фінансовий звіт про витрачання спонсорських коштів.  
   Це буде Ваш особистий вклад та вклад Вашої компанії в майбутнє нашої держави. Пройде час і Ви з гордістю зможете сказати своїм дітям, знайомим, клієнтам вашої Компанії, що Ви особисто і вся ваша команда не залишились осторонь, не стали байдужими до національної біди і повернули якість  життя конкретному захиснику України.
   Якщо ми всі разом не потурбуємося про них сьогодні – завтра ми отримаємо десятки тисяч скалічених як фізично, так і психологічно молодих хлопців, які більше ніколи не зможуть піти на роботу, багато з них ніколи не зможуть мати повноцінну сім’ю.
   
   Тому, зокрема, ми пропонуємо власникам та керівникам підприємств індивідуальні програми інвестування в конкретні випадки відновлення здоров’я бійців АТО вже сьогодні.  З радістю приймемо інші Ваші пропозиції.

   Кожному інвестору буде надано детальний кошторис лікування пораненого, опіку над яким ви візьмете. В будь-який час за Вашою вимогою буде надано звіт про перебіг курсу лікування та фінансовий звіт про витрачання спонсорських коштів.  

Це буде Ваш особистий вклад та вклад Вашої компанії в майбутнє нашої держави.

Пройде час і Ви з гордістю зможете сказати своїм дітям, знайомим, клієнтам вашої Компанії, щоВи особисто і вся ваша команда не залишились осторонь, не стали байдужими до національної біди і повернули якість  життя конкретному захиснику України.

За інформацією  звертайтеся за тел. 050-352-52-28 Ігор Петрович
E-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it    

Інформація про комплексний огляд та лікування

Що вже зроблено:

 1. З липня 2014р.  по даний час.Дослідження ринку протезування в Україні та за кордоном з позицій клієнторієнтованості та роботи на кінцевий результат.
 2. 14 жовтня 2014 р. початок щомісячної акції – День турботи про ветеранів АТО 
 3. 27.10.2014 Виступ Лущик У.Б. на Конгресі з медичного туризму
 4. 1 грудня 2014 р. Участь керівників проекту в роботі круглого столу з проблем протезування в МОЗ. Нагальна проблема – значне здорожчання вартості протезування за рахунок сертифікації та реєстрації протезів в Україні. Відсутність програм реабілітації з кінцевою метою – використанням залишкової працездатності та раціонального працевлаштування. 
 5. 1-5 грудня 2014р. зустріч з представниками державних органів, які працюють з постраждалими в АТО. Вивчення суті проблеми та шляхів її вирішення.
 6. 1 грудня по даний час – вирішення проблем з складним протезування верхніх кінцівок  або декількох кінцівок. 

   Ми їм повертаємо радість життя

 
Medical law Print E-mail

Vision of Ukrainian medical law

The present development of Ukrainian health protection requires urgently creation of a powerful system of legal norms regarding relations between patients and medical workers as a legal person with its rights and obligations. One-sided interpretation of all norms against the medical profession causes mass refusal of medical workers of the domestic medicine.

Everything must be balanced:

 • - rights of a patient and rights of a medical worker,

 • - obligations of a patient and obligations of a physician,

 • - executive (but not declarative) and penal function of the government,

 • - ethics of an individual and honest jurisprudence,

 • - mutual respect and confidence.

Thus, Ukrainian medical law should be constructed and legally recognized as an independent field in jurisprudence.

There must be difference in legal regulation between state and private medical institutions.

Concepts of “medical care” and “medical practice” must have precise definition taking into account economic, financial, insurance and tax law.

It is necessary to prepare a number of laws and by-laws for:

 • - regulation of work of medical establishments depending on the system of management,

 • - a status of private medical science,

 • - legal defense of both medical staff and a patient,

 • - legislative support to modern innovative technologies in the practical health protection.


Doctor of Medicine, jurist,
member of European Academy of Natural Sciences
Lushchyk U.B.

Read more...
 


 

Рейтинг@Mail.ru